Informacje ogólne

Jak już informowaliśmy- wraz z naszym opiekunem ks. Markiem Barańskim SDB aktualnie ustalamy harmonogram spotkań ogólnych i ich tematykę w oparciu o formację, tematykę biblijną, liturgiczną oraz zagadnienia związane z zaangażowaniem naszych członków w organizowanie wydarzeń o charakterze społecznym oraz ewangelizacyjnym itp.
O wszystkich bieżących terminach spotkań formacyjnych będziemy na bieżąco informować na naszym nowym profilu FB. Już dzisiaj z wielką radością możemy przekazać, że spotkania formacyjne będą odbywać się w każdy I-wszy oraz III-ci PIĄTEK każdego miesiąca. Każde spotkanie w I-szy PIĄTEK rozpocznie się Mszą Św o godz. 19.00. Natomiast każdy III-ci PIĄTEK spotkanie będzie rozpoczynało się modlitwą o godz. 19.30. W każdym miesiącu, w jedną niedzielę odbędzie się również specjalna MSZA ŚW - specjalnie dedykowana mężczyznom (dla mężczyzn, w intencji mężczyzn i ich rodzin) – godz. 17.00.
Męskie spotkania formacyjne będą odbywać się w Kniewie w Centrum Wychowania Młodzieży Wspólnoty Zwiastowania pod adresem przy Al. Lipowej 117 w Kniewie gm. Wejherowo.
Obecnie, z uwagi na obostrzenia związane z pandemią spotkania otwarte są zawieszone do odwołania. O wszelkich zmianach, konkretnych terminach będziemy informować na bieżąco.
Już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych, odpowiedzialnych i odważnych mężczyzn do wspólnego budowania męskiego ruchu jako swego rodzaju „leku na kryzys prawdziwego męstwa w kościele” w oparciu o prawidłowy wzrost w prawdzie, w odpowiedzialności a przede wszystkim w wierze bez względu na zawód, stan cywilny, wykształcenie. Zainteresowanych prosimy o przekazywanie tej informacji dalej a wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować za pośrednictwem maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.