MĘSKIE OBLĘŻENIE JASNEJ GÓRY 2020 - W TWOJEJ PARAFII

Zbliża się wielkimi krokami wielkie wydarzenie. Wydarzenie, które organizacyjnie z powodu sytuacji sanitarno-epidemiologicznej jest bezprecedensowe.
MĘSKIE OBLĘŻENIE JASNEJ GÓRY 2020 - W TWOJEJ PARAFII... (transmisje on-line, video) Zapraszamy! Panowie, Kapłani, Osoby Duchowne, Proboszczowie - Wszystkich Was prosimy o promowanie wydarzenia, lecz przede wszystkim o umożliwienie spotkania męskich wspólnot, grup męskich, lub po prostu zainteresowanych mężczyzn lokalnie w Waszych parafiach, salkach katechetycznych, świetlicach, domach pielgrzymów itp.
Jako Grupa Męska Vera Virtu jesteśmy jednym z partnerów organizacyjnych wydarzenia. Zapisy Waszych parafii, nie tylko w kraju, ale i za granicą, do uczestnictwa i dostępu do transmisji, jak i dodatkowe informacje na stronie głównego komitetu organizacyjnego - oblezenie.mezczyzni.net.
Na naszym profilu na Facebook-u zamieszczamy informacje niezbędne do uczestnicwa w wydarzeniu wszystkich wspólnot, dużych i małych grup męskich - ZAPRASZAMY DO UCZESTNICWA W WYDARZENIU I ŚLEDZENIA NA BIEŻĄCO WSZYSTKICH INFORMACJI 
 
 
5IjumX4ZbMQd3FSYzUm6U6SqFY33X0pw4fUdRYIUb393kbAw f2UlHr2w0UI1e494bRBa e6GcA1EwF9dqqy3Lib0nE8ewURh4m 4nM4b5QNJub7taSWetQqHA6II4UstQ