MĘSKIE DROGI RÓŻAŃCOWE - IV spotkanie

Zapraszamy na ostatnie spotkanie z cyklu MĘSKIE DROGI RÓŻAŃCOWE - tym razem w dniu 24.10.2019 w miejscowości Orle k. Wejherowa w kościele pw Świętych Apostołów Piotra i Pawła przy ul. Zamostnej 2a.
Jednocześnie bardzo serdecznie dziękujemy ks. Henrykowi Hildebrandtowi proboszczowi parafii w Orlu za możliwość organizacji i przeprowadzenia ostatniego spotkania z cyklu. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich mężczyzn, szczególnie z parafii w Orlu, młodych i starszych. Zaczynamy o godz. 19.00. 
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PANÓW, WSZYSTKICH MĘŻCZYZN, SZCZEGÓLNIE TYCH, KTÓRZY JESZCZE NIE UCZESTNICZYLI W PAŹDZIERNIKOWEJ MODLITWIE RÓŻAŃCOWEJ. 

PANOWIE, NIE MOŻE WAS TAM ZABRAKNĄĆ. ZAPRASZA GRUPA MĘSKA VERA VIRTU WRAZ Z OPIEKUNEM DUCHOWYM GRUPY O. JOELEM OFM ORAZ PROBOSZCZEM PARAFII W ORLU KS. HENRYKIEM HILDEBRANDTEM. Wyjazd indywidualny, własnymi środkami transportu - tych panów, którzy nie mają możliwości dojazdu - zapraszamy- wyjazd z parkingu przy klasztorze OO Franciszkanów w Wejherowie o godz. 18:20. Pojedyncze miejsca w autach na pewno się znajdą :) TO JUŻ OSTATNIE SPOTKANIE PIERWSZEJ EDYCJI WYDARZENIA "MĘSKIE DROGI RÓŻAŃCOWE" W PAŹDZIERNIKU 2019...
IV spotkanie różańcowe

LECZ PAMIĘTAJMY - MIESIĄC JESZCZE SIĘ NIE SKOŃCZYŁ A RÓŻANIEC MOŻEMY ODMAWIAĆ CODZIENNIE, BEZ WZGLĘDU NA TO CZY TO PAŹDZIERNIK CZY INNY MIESIĄC...