Rozwój, rozwój i ...rozwój

Rozwijamy się... cały czas już od ponad dwóch lat. Całość jako Grupa i jako każdy z nas z osobna.
Ostatnio zmodyfikowaliśmy naszą stronę dopasowując ją do aktualnych potrzeb tworząc zupełnie nowy "look" - jak to sie mówi w młodzieżowym i nie tylko - slangu.
Z wielkim podziękowaniem i uznaniem trzeba zaznaczyć w tym miejscu, że pionierem w Vera Virtu, który stworzył pierwotną wersję naszej - już zarchiwizowaej strony - był Szymon B. Nie będziemy podawać  tutaj  konkretnych nazwisk, bowiem między sobą operujemy imionami a każdy zainteresowany i tak wie o kogo chodzi...Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Szymona usługi w tym zakresie :) 
Czas jednak nieubłagalnie biegnie, wszystko wokół się zmnienia  - również przygotowanie nowej odsłony naszej strony stało się więc konieczne.
 
Tymczasem od ponad dwóch lat powolutku, misternie budujemy i tworzymy męską społeczność w Wejherowie i okolicach. Męską, a co najważniejsze - chrześcijańską społeczność - budujemy i powoli rozwijamy, a wszystko to dzieje się pod nazwą Grupa Vera Virtu. Zainteresowanych w tym miejscu odeślę do zapoznania się z treścią naszej strony. Znacznie przybliży ona ideę powstania Vera Virtu, cel i zakres działalności Grupy. 
Należy tutaj dodać, że każdy z nas, mężczyzn tworzących Vera Virtu ma wpływ na jej rozwój, ma wpływ na wydarzenia, które od ponad dwóch lat są stałymi elementami naszego fukcjonowania. Niektóre z nich są udokumentowane zdjęciami zamieszczonymi w zakładce "Galeria". W kolejnych informacjach, aktualnościach będziemy starać się zamieszczać informacje o nadchodzących wydarzeniach, również tych zakończonych, poza tym nasze refleksje, przeżycia, doświadczenia w codziennej pracy nad rozwojem Vera Virtu jako całej Grupy i nas samych. Niekiedy nie będzie "słodko" i "miło", czasem będzie dobitnie po prostu ...po męsku. Bo to my, faceci tworzymy grupę. Więc jak przystało na prawdziwych, konkretnych facetów nie będziemy "owijać w bawełnę". Póki co zapraszamy do zapoznania się z naszymi najbliższymi wydarzeniami - zakładka "kalendarz". Ty który to czytasz - czuj się zaproszony i...przyjdź na wybrane wydarzenie.