Kalendarz wydarzeń

MĘSKI AZYMUT VI - WEEKEND LIDERÓW MĘSKICH INICJATYW
Od Piątek, 06 Maj 2022 -  19:00
Do Niedziela, 08 Maj 2022 - 14:00
Odsłon : 228
Kolejna nasza propozycja dla mężczyzn - wyjątkowe wydarzenie, organizowane wspólnie przez Grupę Męską Vera Virtu, Salezjanów w Kniewie oraz Stowarzyszenie Mężczyzn Świętego Józefa z Krakowa.
Wydarzenie o nazwie Weekend Liderów Męskich Inicjatyw pozwala budować m.in. relacje, których owocem może być współpraca różnych środowisk katolickich z pełnym poszanowaniem dla różnorodności Kościoła.
Jeśli chciałbyś czymś się podzielić, czegoś nauczyć, zainspirować lub jeśli masz w sercu temat współpracy z mężczyznami – serdecznie zapraszamy!
Informacja ważna również dla tych, którzy nie mogą być obecni w pełnym wymiarze czasowym na wydarzeniu - spotkanie jest tak skonstruowane, by główny ciężar skumulować w sobotę, by ci, którzy nie będą w stanie być na całości – również mogli skorzystać. (wszystkich, którzy nie mogą być uczestnikami całego weekendu - zapraszamy w sobotę 07.08.22 - rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 7:30)
Plan szczegółowy spotkania przekazany zostanie niebawem.
Gościem weekendu będzie Bill Moyer – praktykujący katolik, pochodzi z Waco w stanie Teksas (USA), założyciel SOS Leadership Institute, organizacji kształtującej liderów zmiany. Jest m.in. inicjatorem Catholic Men’s Leadership Alliance. Bill nauczał liderów w 36 krajach świata, 49 stanach USA na temat efektywnego przywództwa. Doceniony przez Diecezję Rzymskokatolicką Austin nagrodą „Przyjaciel młodych” oraz (wspólnie z żoną Rose) nagrodą “Lumen Gentium”. Prowadził ponad 150 rekolekcji i warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
DATA I MIEJSCE:
06-08.05.22
Salezjańskie Centrum Młodzieży w Kniewie
Aleja Lipowa 117, 84-252 Kniewo
Kontakt:
Przedstawiciel Grupy Męskiej Vera Virtu -
Wojciech Wolski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 730 719 785
Mężczyźni Świętego Józefa -
Andrzej Lewek
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 783377733
Dla uczestników wydarzenia przewidziany jest nocleg na miejscu wraz z pełnym wyżywieniem w okresie 06-08.05.2022. Koszt - 200 PLN. Istnieje możliwość wykupienia posiłków bez noclegu.
Miejsce : Salezjańskie Centrum Młodzieży w Kniewie, Al. Lipowa 117, Kniewo